7 מתנות שלא נמאסות על ילדים

מחפשים מתנה לילד? או שאולי אתם מתלבטים בנוגע למתנה עבור ילדים שנראה שיש להם הכל?  בחירת מתנה לילדים עלולה להיות קשה יותר מבחירת מתנה למבוגרים, לכן רבים לא ממש מצליחים לקלוע לטעמם הבררני של ילדים הגדלים במאה העשרים ואחת.  

עם זאת ישנן מתנות שנחשבות קלאסיות וכאלה שילדים תמיד ישמחו לקבל. כדי שגם אתם תוכלו למצוא מתנה שימושית ומוצלחת לילדים, הכנו עבורכם רשימה של 7  מתנות שלא נמאסות על ילדים:

פליימוביל

מי מאתנו לא מכיר את מותג פליימוביל הגרמני שכבש את ליבנו כבר משנות ה70?  ילדים בכל גיל, אף פעם לא יסרבו לשחק בפליימוביל! המשחק האיכותי כולל דמויות צעצועים גמישות, בעלות מראה נעים לעין, כאשר כל דמות בגודל של 7.5 סנטימטרים בממוצע. פליימוביל הפכה לחברה עולמית המייצרת מגוון דמויות, מכונות, כלי רכב, כלי טיס, ואף ערים שלמות המקנות לילדים משחק מלא דמיון ויצירה!

ערכות יצירה

אחת הפעילויות האהובות על ילדים היא יצירה, כאשר ערכות יצירה, ערכות תפירה, מארזי פימו, צבעים, עפרונות ציור, ערכות להכנת תכשיטים ועוד – כולן מתנות אהובות על ילדים, תוך שהן משפרות יכולות מוטוריות, מיומנויות קוגניטיביות ואף נחשבות כמרגיעות. לא חייבים לרכוש ערכת יצירה מוכנה, אלא ליצור כזו בעצמכם. חפשו בחנויות חומרי יצירה ייחודיים, עמם ניתן ליצור שלל דברים וארזו אותם בקופסה גדולה.

משחקי מחשב

משחקי מחשב יהוו מתנה אהובה מאד על ילדים אשר חיים בשנים בהם מסכים הם חלק בלתי נפרד מילדותם. כדי לאפשר לילד מתנה מוצלחת, תוכלו לרכוש משחק מחשב (וזאת למנגינת ליבם של ההורים), תוך שבחירת משחקי מחשב לא אלימים, אלא מאתגרים ואיכותיים: תסייע לפתוח עולם חדש ומעניין עבור ילד או ילדת יום ההולדת.

טלפון נייד חדש

טלפון נייד הוא ללא ספק דבר שמסקרן מאד ילדים ובני נוער. נייד המכיל את כל הפונקציות, הטכנולוגיה והאפליקציות המתקדמות, יגרום לחתן יום ההולדת ללא מעט שמחה.

משחקים ספורטיביים

כדי להפעיל את הגוף, ניתן להעניק משחק ספורטיבי, למשל טרמפולינה, כדורגל חדש, שולחן ביליארד, כדורסל, קליעה למטרה ומגוון משחקים המפעילים את הגוף והראש, שהרי המשחקים הללו, אהובים מאד על ילדים, וגם מועילים להתפתחותם.

פאזלים

ישנם ילדים שאוהבים להרכיב פאזלים, בעוד שישנם פאזלים פשוטים בעלי מספר קטן של חלקים, וישנם פאזלים מורכבים במיוחד בעלי יותר מ 1,000 חלקים! התאימו את הפאזל לגילו של הילד, תוך התייעצות עם ההורים לגבי רכישת פאזל והתאמתו לאופיו של ילד או ילדת יום ההולדת.

צעצועי לחימה

חרבות מאירות מפלסטיק, רובים מדומים, נונצ'קות ועוד: כולם אביזרי לחימה שילדים וילדות אוהבים. כל ילד רוצה להיות גיבור על, להציל את העולם ולהוציא אנרגיה. לכן מתנות כמו רובי צעצוע ושאר משחקי מלחמה, יהיו אטרקטיביות במיוחד עבור ילדים.

 

לסיכום, בין אם אתם הורים לילדים שחוגגים יום הולדת, לבין אם אתם חברים או קרובי משפחה שרוצים העניק מתנה מוצלחת – נסו לבחור ולהתאים מתנה גם מהרשימה אותה מנינו. עוד תוכלו לבחור מתנה ליום הולדת באמצעות התייעצות עם ההורים ובחירת מתנה מותאמת אישית לאופיו, רצונותיו וההעדפות של הילד שחוגג יום הולדת. בכך תוכלו להעניק מתנה מושלמת ביום ההולדת שתיחגג עם החברים ובני המשפחה.