לוקחים את הילדים לעבודה? מעט ציוד משרדי ותוכלו לעבוד בראש שקט

הילדים באים אתכם ליום העבודה? אז מלבד העובדה שהיום שלכם אינו עומד להיראות כמו תמול שלשום, היו ערוכים מראש עם מגוון רעיונות פשוטים ומקסימים שיאפשרו לילדים להתמקד בדברים אחרים, מלבד המחשב האישי או קופסת העוגיות שמשותפת לכולם. אז מה צריך? רק את הציוד המשרדי הבסיסי! להלן כמה רעיונות שתמיד שווה להחזיק במגירה:

ברכה לחג או סתם באמצע השנה

ילדים אוהבים משימות ועל כן פשוט תבקשו מהם לעזור לכם להכין ברכה יפה לבן/ת הזוג. מה צריך? בעזרת ציוד משרדי שכולל שני דפי A4, דבק סטיק (או סלוטייפ), מספריים וכמה טושים זוהרים הילדים עומדים להתמקד ביצירה. שנסביר? מנייר אחד יוצרים מעטפה ומנייר שני יוצרים ברכה. פה אפשר להציע לילדים לגזור את תחילת הדף כמו דשא (לגזור משולשים), להדביק לבבות (או כוכבים) מפתקיות דביקות שגוזרים וכמובן להוסיף קישוטים באמצעות שימוש בטושים זוהרים.

חותמת ממחק

יש לכם מחק מיותר במשרד? מעולה! כל מה שצריך זה מחק משומש, כמה טושים, דף נייר וסרגל מתכת. מה עושים? באמצעות הסרגל חותכים את המחק לצורות נחמדות ופשוטות (למשל לשני משולשים), צובעים אותו עם טוש ומתחילים להטביע חותמות על דפים ומעטפות.

ציוד משרדי

שרשרת מאטבים משרדיים

אחת השרשראות הפחות יפות, אך שיותר כיף לעשות. כל שצריך זה ערמת אטבים ולהראות לילד פעם אחת כיצד מחברים אטב אחד לשני. מבקשים להוסיף עניין? תשאלו את הילד איזה אורך של שרשרת הוא חושב שיוכל ליצור מהכמות שניצבת מולו. טיפ? אם תתערבו עם הילד על גלידה, האתגר יהיה הרבה יותר מעניין.

כדור קופצני

עם כדור תמיד כיף לשחק. מה צריך? שני דפי נייר משומשים ומלאי נחמד של גומיות משרדיות. מה עושים? לוקחים את הדפים המשומשים ומקמטים אותם לכדי כדור (בהתאם לגדול שרוצים). עתה מתחילים ללפף סביב הכדור גומיות, כך שאט אט כבר לא רואים את הנייר, אלא מתחיל להיווצר כדור גומי מרשים.

שרשת נייר לקישוט המשרד

אין דבר שילדים יותר אוהבים מאשר לראות את היצירות שלהם תלויות, ועל כן אם רוצים ליהנות מהכנת שרשראות נייר אין סיבה לחכות לסוכות. מה צריך? דפי נייר צבעוניים (או דפי נייר לבנים וצבעים) וכמובן מהדק סיכות, סרגל ומספריים. עתה עזרו לילד להחליט איזה גודל של לולאות הוא רוצה, למדו אותו לשרטט על הדף פסים ישרים, הניחו לו לגזור רצועות ופשוט תדגימו כיצד משחילים רצועה ללולאה וכיצד מהדקים את הקצה באמצעות מהדק.

הפונקציונאלי שהתחפש ליצירתי

אז אם חששתם להביא את הילד למשרד, אתם יכולים להיות בטוחים שגם אם לכם הציוד המשרדי נראה אפור ונטו פונקציונאלי, בעיני הילד הוא יתגלה כמכרה זהב, ולו כי ילדים אוהבים לשחק עם דברים ששייכים לעולמם של הגדולים. לפחות שעה אחת של שקט מובטחת – בהצלחה!