רעיונות ליום הולדת

יום ההולדת של הילדים מתקרב, וכמו בכל שנה, אתם מוצאים את עצמכם חושבים על דרכים להפוך את יום ההולדת הזה לשונה, מיוחד ובלתי נשכח הן בעבור חתן יום ההולדת והן בעבור האורחים. אין ספק שארגון ימי הולדת לילדים זו משימה מאתגרת, אך יחד עם זה, בעזרת תכנון מוקדם והיערכות נכונה – ניתן לצלוח את האירוע ולהפוך אותו לחגיגה של ממש!

אומנות ויצירה: פעילות מדליקה לילדים במסיבה

רעיון מעולה לפעילות מיוחדת ליום ההולדת של הילדים דווקא מגיע אלינו מעולם האמנות והיצירה. ילדים אוהבים ליצור, לחוש מרקמים מיוחדים, לצבוע ולהתעסק עם חומרי יצירה מסוגים שונים. תוכלו למצוא ברחבי הרשת מגוון רחב של רעיונות ליצירות עם ילדים, לבחור 2 יצירות מדליקות ולהעביר הדרכות לילדים שמגיעים לחגוג ביום ההולדת. רכשו ציוד מחנות יצירה, ושימו לב שאתם רוכשים כמות חומרים שתספיק לכל הילדים. תוכלו ליצור יחד עם הילדים שלט לדלת, כרטיסי ברכה לילד יום ההולדת (שזו גם פעילות וגם מתנה לילד בתום החגיגה), שרשראות מחרוזים, פסלונים שפוסלו בחימר קל ועוד.

פעילות ליום הולדת

הפעלות יום הולדת של פעם: נוסטלגיה במיטבה

חגיגות יום ההולדת של שנות ה-90 לנצח ייזכרו כחגיגות מהנות ומצלחות במיוחד, לכן זה לא מפתיע שהורים רבים בוחרים לשחזר את החגיגות הללו ולערוך הפעלות כפי שהיה נהוג לערוך בימי ההולדת בעבר. החל מחבילה עוברת עם משימות מצחיקות במיוחד, קליעת נר לתוך בקבוק, הליכה עם כף כשעליה ביצה או תפו"א, תחרות נשיפה בצמר גפן, כיסאות מוזיקליים, תחרות קפיצה בשקי בד ועוד מגוון רחב של משחקי עבר מהנים, מצחיקים ונוסטלגיים.

מסיבת הפתעה: הכי מרגש ומשמח!

טרנד מסיבות ההפתעה לא חלף מעולם, והורים רבים בוחרים לארגן לילדיהם מסיבות הפתעה מרגשות ומשמחות במיוחד. בדיוק כשהילד בטוח שכולם שכחו את יום הולדתו, כל החברים ובני המשפחה מפתיעים אותו וממלאים את לבו בשמחה. לכבוד המאורע, בחרו מועד לחגיגת האירוע, והודיעו להורי הילדים בגן ובבית הספר על המסיבה הקרבה. כמובן שחשוב לעדכן אותם שמדובר במסיבת הפתעה ושמצופה מהם לשמור על הסוד. תכננו את המסיבה לפרטי פרטים, רכשו קישוטים ואפו עוגת יום הולדת מתוקה. על מנת לצלוח את האירוע, כדאי להמציא סיפור כיסוי לטובת החגיגה, כך תוכלו להביא את ילד יום ההולדת למיקום האירוע מבלי שיחשוד.

פיקניק בפארק: הפנינג צבעוני ומלא בהנאה

ימי הולדת שנערכים בפארקים ציבוריים בעלי יתרונות רבים. ראשית, תוכלו לארגן תחרויות ספורט באמצעות תחנות שתמקמו באזורים שונים בפארק. אם ספורט פחות מדבר אליכם, תוכלו לתכנן הפנינג צבעוני עם שלל משחקים כמו קליעה למטרה, הרכבת פאזל רצפה ענק, באולינג ועוד. כיום ניתן לשכור ציוד למשחקים מסוג זה או לרכוש אותם בחנויות השונות. על המדשאות אפשר להניח מחצלות גדולות וכמובן דאגו להביא עמכם שולחן עליו תניחו את כל הכיבוד והשתייה.

מסיבת קריוקי: כי כולם רוצים להיות זמרים!

מי לא אוהב לשיר? ערכו לילדיכם מסיבת קריוקי עם מיטב השירים האהובים. תוכלו לרכוש מיקרופון לילדים (עם רמקול מובנה), ולאפשר לילדים לשיר את השירים האהובים עליכם במיוחד. אם כבר יום ההולדת כולו בסימן מוזיקה, ניתן להכין משחקים מוזיקליים כמו "זהה את השיר", כיסאות מוזיקליים ועוד.

יום הולדת בסגנון הישרדות

ימי הולדת עם קונספט מסוים, נוטים לתפוס את תשומת ליבם של הילדים. רכשו מבעוד מועד בנדנות בשני צבעים שונים והכינו משחקי הישרדות מדליקים ומעניינים, בדומה לתכנית הריאליטי "הישרדות". חלקו את הילדים לשתי קבוצות וערכו ביניהם תחרויות הישרדות שונות. השבט המנצח יעלה לשלב הבא, ואז למעשה כל אחד מבני השבט מתמודד על התואר "השורד האחרון".

 

אז איך תחגגו את יום ההולדת של הילדים השנה? בחרו את הרעיון המתאים ביותר עבורכם והתחילו לתכנן חגיגת יום הולדת בלתי נשכחת! מזל טוב!