למה כדאי למשפחות עם ילדים לקחת מלון על בסיס חצי פנסיון?

סוג האירוח הנפוץ ביותר במדינת ישראל הוא אירוח על בסיס חצי פנסיון. אם אתם בדיוק מתכננים לסגור חופשה ומתלבטים באיזה מלון לבחור, אין ספק כי מלון שמציע אירוח על בסיס של חצי פנסיון הכולל ארוחות בוקר וערב יאפשר לכם ולבני המשפחה לחסוך זמן וכסף, לצד יתרונות נוספים. למה כדאי  לסגור את החופשה הקרובה דווקא במלון שמציע את סוג האירוח הזה? להלן ארבע סיבות:

חיסכון כספי

אירוח על בסיס חצי פנסיון נפוץ מאוד במלונות יוקרה בישראל ובייחוד בעיר אילת, וזאת בשל ההבנה כי סגירה של חופשה במסגרת של ארוחות בוקר וערב יכולה לחסוך לאורחים מאות שקלים בעבור הוצאה על מסעדות ומזון מהיר. כידוע, אחד האלמנטים שהכי משפיעים על המחיר הסופי של החופשה הוא כמובן הארוחות. על כן, ארוחת בוקר מפנקת לצד ארוחת ערב עשירה  תסגור לכם ולילדים את הפינה ובהתאם לכך תאפשר לכם לנצל את החופשה

התאמה לצרכים של הילדים

אירוח זה מהווה הזדמנות מצוינת בעבורכם להתאים את תמהיל החופשה לצרכים של ילדים, בייחוד מאחר וילדים קטנים לא אוכלים בכמויות גדולות ומעדיפים לרוב ארוחת בוקר, נשנוש בצהריים ורק לאחר מכן ארוחת ערב. במקום לקחת מלון שמציע אירוח על בסיס פנסיון מלא או הכול כלול, תוכלו לנצל את תמהיל האירוח הזה לטובת התאמה מדויקת ל

 

 

ניהול זמנים מיטבי

כאשר בוחרים במלון של הכול כלול או פנסיון מלא, ישנו לחץ טבעי וברור להספיק לארוחות, בייחוד אם אתם עתידים לפקוד אטרקציות ופעילויות מחוץ למלון. במקום להרגיש שאתם בלחץ של זמן בשביל להספיק, תוכלו לנצל את תמהיל החופשה הזו לטובת ניצול מקסימלי של הזמן שלכם באטרקציות או אפילו בזמן איכות הכולל הקראה של ספרים מומלצים לילדים, כחלק מיצירה של חופשה משפחתית מגבשת.

תמהיל קולינרי מגוון

היכולת לסגור ארוחת צהריים במסעדה חדשה או מבוקשת מהווה אלמנט נוסף שאותו צריך לקחת בחשבון בעת בחירה של מלון על בסיס חצי פנסיון, וזאת בשל היכולת לקחת את הילדים לחוויה קולינרית במסעדות מצוינות בעיר אילת שמציעות גם תפריט ילדים ואשר קיבלו דירוג גבוה מצד המבקרים. בחוץ יש אופציות רבות – החל ממסעדות איטלקיות  ועד מסעדות מזון מהיר שיסגרו לכם את הפינה, כאשר מיד לאחר מכן ניתן יהיה לחזור למלון, לנוח ולצאת לארוחת הערב החגיגית והמפנקת.

נוחות מנצחת

במקום למצוא את עצמכם במרדף אחר זמנים כמו גם סגירה של מסעדות וארוחות מראש, תוכלו לספק לכם ולילדים שלכם נוחות מנצחת המתבצעת במסגרת אירוח על בסיס של חצי פנסיון. במידה והילדים לא רעבים אפשר בהחלט לפסוח על ארוחת הצהריים, ולקחת במקום זאת נשנוש בריא כמו פירות חתוכים, ובכך ליצור תמהיל חופשה גמיש.

מה חשוב לדעת רגע לפני שסוגרים מלון לחופשה משפחתית?

כאמור, הבחירה במלון שמציע אירוח על בסיס חצי פנסיון יכול לחסוך לכם לא מעט זמן, מאמץ וכסף. בשביל לקבל החלטה נכונה, מומלץ לקרוא סקירות ברשת מצד הורים שכבר שהו במלון  ויכולים לדווח על רמת שביעות הרצון כתוצאה מהאוכל, השירות כמו גם החדרים. בנוסף, בדקו כי המלון אותו אתם בוחרים ממוקם בסמוך למסעדות ומזון מהיר, במרחק הליכה כך שתוכלו להימנע מלקיחה של הרכב או תחבורה ציבורית ביחד עם ילדים קטנים. בכך, תוכלו להבטיח כי הכסף שלכם מושקע בחוכמה וכי אתם מקבלים במסגרת השהות אירוח המתבצע על בסיס של ארוחות בוקר וערב עשירות, מגוונות ומותאמות גם לילדים.