רעיונות למתנה ליולדת

לידה מביאה איתה די הרבה שמחה ולא מעט קשיים, אבל כשהתהליך מסתיים ובסופו הידיים מתמלאות בחיים חדשים שהגיעו לעולם – אין דבר שיכול לעשות אותנו יותר מאושרים! אם מישהי מבני משפחתכם ילדה או החברה הטובה ביותר, אתם וודאי מחפשים עבורה מתנה שתשמח אותה ותסייע לה במהלך הטיפול בתינוק. בדיוק עבור זה, אספנו כמה רעיונות נהדרים.

מנשא

מנשא זו מתנה שימושית ויעילה במיוחד. לטייל עם התינוק בקניון, לצאת איתו לסיור קצר ברחוב או אפילו במהלך השהות בבית, זו בהחלט חוויה ייחודית. המנשא יסייע להורים הטריים לשאת את הילד באופן המיטבי, תוך שידיהם פנויות לעסוק בדברים נוספים.

חבילת טיפוח מפנקת

אחרי הלידה ובמהלך הטיפול בתינוק, האם הטרייה עסוקה 24 שעות, היא כמעט ואינה ישנה ואין מה לדבר בכלל על הרגלי הטיפוח השגרתיים. רכשו עבור האם חבילת טיפוח מפנקת, כך שברגע שתתפנה, היא תוכל ליהנות ממקלחת חמה לצד גרגירי פילינג מפנקים וקרם גוף שימלא את הבית בריח של פצ'ולי לבנדר. לפעמים המתנות הללו מסתמנות כמתנות יעילות במיוחד, האימהות רוצות רגע קטן של בריחה מהמציאות וחבילת הטיפוח בהחלט מאפשרת להן את זה.

זר מתוק

לא כולן אוהבות לקבל מתנות שימושיות ודווקא יעדיפו מתנה של תשומת לב או מתנה אכילה. בדיוק בשביל זה ניתן לשלוח לאם הטרייה זר מתוק המכיל שלל מתוקים טעימים במיוחד. אגב, אם האם אינה אוכלת שוקולדים, תוכלו לשלוח לה סושי פירות איכותי.

שובר זוגי לספא

כל הורה יודע שברגע שהתינוק מגיח לעולם, רוב תשומת הלב ניתנת לו, כך שהורים טריים רבים נוטים לזנוח את הזוגיות ולא לטפח אותה. באמצעות שובר זוגי לספא, ההורים יוכלו לשכור את שירותיה של בייביסיטר באזור (או הסבתא) ולצאת לכמה שעות מפנקות ומרגיעות בספא.

מוצרים לתינוק

תוכלו לרכוש מוצרים שימשו את התינוק ויחסכו להורים לא מעט כסף כמו בובות, בגדים, מצעים, שמיכות, נעליים, טיטולים וכו'. כשהילד נולד הוא זקוק לפריטים שונים, אך בכדי שההורים לא ימצאו את עצמם את פריטים כפולים, כדאי לברר עמם אילו פריטים חסרים להם.

אלבום שנה ראשונה

כשתינוק נולד, הוריו נוטים לתעד אותו בכל חודש בכדי שיוכלו לתעד ולראות את ההתפתחות שלו. תוכלו לרכוש או להכין (אם אתם אוהבי DIY), אלבום ייחודי לשנתו הראשונה של התינוק. באלבום ניתן לשבץ תמונות מכל חודש, נתונים אישיים של התינוק ואופן ההתפתחות שלו. זו מזכרת שתישאר עמם לכל החיים וכשהתינוק יגדל, הוריו יוכלו להעניק לו את האלבום הקסום הזה.

לא משנה אילו מבין המתנות תבחרו, העיקר שתרכשו מתנה שמתאימה ליולדת ולאופייה. כלומר אם מישהי אינה אוהבת מוצרי טיפוח, כנראה שחבילת הטיפוח תהיה לא אפקטיבית עבורה. בחרו במתנה האידאלית ביותר עבור היולדת, צרו ברכה מרגשת עם מילים חיוביות והעניקו את המתנה לאם הטרייה. מזל טוב!