עיצוב חדר תינוקות ב-7 צעדים פשוטים

התינוק בדרך? הגיע הזמן להכין ולעצב את חדרו. כיצד תוכלו לעשות זאת בשבעה צעדים פשוטים? להלן המדריך שכל הורה חייב לקרוא – וליישם.

עיצוב חדר תינוקות באופן קל ופשוט

אם בעבר חדר התינוקות היה חדר פרקטי בלבד, כיום יותר ויותר הורים מעוניינים לעצב את החדר בהתאם לעיצוב הכללי של הבית ועם שימת דגש על חדר שבו נעים לשהות, כמו גם לצורך יצירת ביטחון ואיזון לתינוק בשלבים הראשונים לחייו אין ספק כי מדובר במגמה הולכת וגוברת, ולכן אם אתם מתכננים לעצב ולשדרג את חדר התינוקת – המדריך הבא הוא בדיוק בשבילכם. בשבעה צעדים נסביר כיצד תוכלו לעצב את החדר, במינימום עלויות ובמקסימום תוצאה.

רכישת ריהוט בצבע נטרלי

הריהוט בחדר התינוק חייב להיות נטרלי, וזאת בכדי שתוכלו להשתמש בריהוט גם בעתיד או לצורך שפצור של הריהוט בעצמכם, בהתאם לתדירות השימוש. משום כך, השקיעו ברכישה של מיטת תינוק שהיא פרקטית אך גם מעוצבת, ואת השדרוג של המיטה ניתן לבצע באמצעות מצעים לתינוק מבד רך המתאים לעור התינוק. מצעים משדרגים פלאים את חדר התינוקות, ולכן מומלץ להשקיע ברכישה של מצעים שנותנים את הטאצ' האישי.

טפט – דרך מצוינת לשדרוג חדר התינוק

גרים בדירה שכורה ומעניינים לשדרג את חדר התינוק? באמצעות טפט ניתן לעשות זאת באופן קל ופשוט. ניתן לרכוש דרך האינטרנט טפטים לחדרי תינוקות בעלות כספית נוחה, ולהתקין בעצמם את הטפט. מאחר ומדובר בפרינט בולט במיוחד, הקפידו למקם את הטפט על קיר אחד בלבד ולשמור על שאר הקירות עם צבעים רגועים כמו בז', תכלת או ורוד בייבי.

מדפים – שדרוג קל ופשוט

מדפים מעוצבים מאפשרים לכם לעצב את חדר התינוק אך גם לקבל מקום אחסון פרקטי. את המדפים ניתן לרכוש במגוון עיצובים, החל ממדף בצורת ענן ועד מדף מעץ מלא אשר מכניס עומק וחמימות לחדר. יש לשים לב שאתם מתקינים את המדפים במרחק ממיטת התינוק ושידת ההחתלה.

עיצוב חדר תינוקות- ב 7 צעדים פשוטים

תמונות משפחתיות

תמונות של המשפחה מהוות דרך מצוינת לשדרג את חדר התינוק ולהכניס נופך אישי ומרגש במיוחד. ניתן לבחור בתמונות מתקופת ההיריון וכן תמונות משפחתיות, ולמקם אותן על הקיר בצורת תפזורת.

מראה

דרך מצוינת להגדיל את חדר התינוק היא באמצעות רכישה של מראה גדולה. את המראה מומלץ להציב בכניסה לחדר, ובכך תוכלו להעניק תחושה של חדר גדול יותר מכפי שהוא.

וילונות מעוצבים

באמצעות וילונות ניתן לעצב את חדר התינוק וכן לווסת את האור אשר נכנס. שימו לב שאתם בוחרים בווילונות בצבעים רכים כמו לבן שמנת, ובכך תוכלו להכניס טאצ' מעוצב ופרקטי לחדר.

פינה אישית

בעת תהליך העיצוב, מומלץ לחשוב על פינה אישית לאם ותינוק. בפינה ניתן להציב כורסא בסמוך למיטה, לצורך הרדמת התינוק או האכלה.

בואו לקרוא איך להכין קישוטים לחדר בקלי קלות!